Október 26-án délután zajlott az iskola székhelyén az az ünnepség, melyet iskolánk tanulói készítettek az 1940. október 28-ai nemzeti ellenállás évfordulójára emlékezve.
A tanulók előadták a háború eseményeit kronológiai sorrendben a korabeli írók nézőpontjából és művei által ábrázolva. Egy 
Az ünnepen iskolánk minden osztályának tanulói részt vettek, az óvodás korú legkisebbektől a végzős osztályokig. Köszönjük szépen a részvételüket, igyekezetüket és azt az időt, amit a szabadidejükből áldoztak azért, hogy ez az ünnepség létrejöjjön.
A Manolisz Glezosz Görög Nyelvoktató Iskola pedagógusai

